Подробно
«Славія» чи «Случ»?На фінішну пряму вийшов чемпіонат області з футболу. У передостанньому турі зустрічалися головні претенденти на «золото» рівненська «Славія» та березнівський «Случ». Гра проходила у Млинові, оскільки про жоден стадіон у Рівному керівництво «Славії» домовитись не змогло. Втім, незнайоме поле не завадило рівнянам здобути надважливу перемогу. Єдиний гол на 33-й хвилині забив Юрій Гуменюк. Таким чином, за тур до завершення чемпіонату у «Славії» та «Случа» порівну очок. У заключному турі рівняни гратимуть з радивилівським «Соколом», а березнівці — з кузнецовським «Ізотопом». Якщо не станеться несподіванок, то на нас очікує перший в історії рівненського футболу «золотий» матч. Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости " «Славія» чи «Случ»?"